Komputer / WygaszaczeKlikajac na link lub miniaturke bezpłatnie pobierzesz wybrany wygaszacz.

Wygaszacze zegary


Dziewczyny Myjące Monitor Dziewczyny Myjące Monitor
Tytuł: Dziewczyny Myjące Monitor
Opis: Próbowałeś wyczyścić ekran od środka?. Nie da się ?!. Nie martw się. My się tym zajmiemy. Świetny wygaszacz na swój komputer.

Tytuł: Dream Aquariumng
Opis: Wygaszacz ekranu typu akwarium. Bardzo polecam. Można dowolnie zmieniać styl i wygląd jak i kamerkę oraz rybki. Jeden z najpiękniejszych, realistyczny i generowany w czasie rzeczywistym wygaszacz ekranu.

Tytuł: Ripple 3.2
Opis: Wygaszacz w formie spadajacych kropel deszczu, swietny efekcik.

Tytuł: Funny Clock 3D 1.0
Opis: Wygaszacz na ekran w formie zabawnego zegara.

Tytuł: Christmas Eve
Opis: Muzyka w tle i wysokiej jakości grafika pomogą stworzyć naprawdę uroczysty, świąteczny nastrój.

Tytuł: Cuckoo Clock 3D Screensaver
Opis: Cuckoo Clock 3D to wygaszacz ekranu, dzięki któremu obraz na pulpicie zmienia się w magiczny świat bajki. Obraz i dźwięk zmienia się razem z porą dnia i nocy.

Tytuł: Dutch Wind Mills
Opis: Bardzo ładne wizualne efekty. Dodana ścieżka dźwiękowa wprowadza uspokajającą atmosferę (można też użyć własnego MP3). Duże możliwości konfiguracji.
Marine 2
Tytuł: Marine 2
Opis: Teraz realistyczny niż kiedykolwiek, twój ekran zamienia się w zdumiewające akwarium z 3D, jak żywy rybą i innymi morskimi stworzeniami pływającymi ponad kolorowym, ruszając 3D koralowej rafy. Ta nowa wersja ulepszyła ruch ryby jak również dźwięki akwarium i bańki.

Tytuł: 3D Tropical Fish
Opis: Wygaszasz ekranu z relaksującą muzyką i pływającymi w tle egzotycznymi rybkami.

Tytuł: Fish Aquarium
Opis: Wygaszasz ekranu z relaksującą muzyką i pływającymi w tle egzotycznymi rybkami.

Tytuł: Goldfish Aquarium 2.0
Opis: Wygaszasz ekranu z pięknym akwarium i ze złotymi rybkami na pulpicie twojego monitora.

Tytuł: Waterfalls
Opis: Nic więcej nie zniewala niż płynny wodospad. Będziesz rozkoszował się nową 3D grafiką naszego najwięcej popularnego screensaver - Żyjąc 3D Wodospadów. Wodne skutki naprawdę zadziwiają i scena przychodzi żywy z 3D rybami, papugami, hummingbirds, motylami i ważkami i relaksującymi, uspokajającymi dźwiękami natury.

Tytuł: Snowy Cottage
Opis: Pójdź za pięknym kamieniem przerzucają most, aż do ciepłego domku schowany w głębokościach wysokich sosen. Zwierzęta pędzą o jako pierwsze płatki śniegu zaczynają spadać. Światła domku są włączone, czekając na twoje nadejście w tym wolnym 3D animowanym wygaszaczu.

Tytuł: 3D Supernova
Opis: 3D Supernova to niepowtarzalny wygaszacz ekranu. Kosmiczna scena umieszczona jest pomiędzy dwiema czarnymi dziurami. Jedną z gwiazd eksploduje i przez chwilę staje się supernową. W pobliżu czarnej dziury znajdują się także planety, planetoidy i komety. Screensaver obsługuje wiele monitorów, pokazuje aktualny czas i wiele innych funkcji.

Tytuł: Cloc X Full
Opis: Program umieszcza na pulpicie wybrany przez nas typ zegarka. W programie mamy do wyboru około 250 czasomierzy o przeróżnym wyglądzie. Są zegary ścienne, nowoczesne i stylowe, zegarki na rękę, a nawet zegary uliczne. Poza wskazywaniem godziny aplikacja wyświetla również kalendarz. PL darmowy.

Tytuł: 3D Dolphins
Opis: Popływaj do oceanicznych głębokości z Życiem 3D Delfinów. Piękny koralowy krajobraz morski jest doskonałym ustawieniem dla naszych zadziwiających 3D delfinów i egzotycznej ryby. Migotania światła słonecznego przez wodę jako delfiny i ryby pływają wdzięcznie.

Tytuł: Digital Talking Parrot
Opis: Wygaszacz ekranu "Vina" - to bardzo inteligentna papuga, która potrafi się uczyć słów od swojej Pani lub Pana. Trójwymiarowy, animowany ptak wyświetlany jest w zmieniającym się otoczeniu, np. w pokoju lub na łące.

Wygaszacze akwarium i rybki


Tytuł: Winter Wonderland 3D

Tytuł: Mountain Waterfall 1.0 JR

Tytuł: HDR Nature

Tytuł: Okyanus Sati Atlantis

Tytuł: 3 Planesoft Coral Clock

Tytuł: 3Planesoft Lagoon 3D Screensaver

Tytuł: 3D Dolphins

Tytuł: 3D Dolphins 2.8

Tytuł: Volcano

Tytuł: Fantastic Flame Screensaver

Tytuł: BSOD Screensaver

Tytuł: 3D Matrix

Tytuł: Virtual City Screensaver

Tytuł: 3D_Discovery

Tytuł: Bubbles

Tytuł: Clocks Screensaver

Tytuł: 3D 3Planesoft Screensaver

Wygaszacze delfiny


Aqua 3D Polish - Rybki w akwarium - Wygaszacz, który zmienia ekran naszego monitora w wirtualne, trójwymiarowe i tętniące życiem kolorowe akwarium. W ustawieniach wygaszacza możemy zmieniać różne parametry, na przykład liczbę rybek, włączać lub wyłączać fale, dźwięk bąbelków, możemy także ustawić jako tło akwarium tapetę pulpitu.
Caribbean Islands 3D Screensaver 1.1 - zamień swój pulpit w okno na tropikalny raj! Caribbean Islands 3D oferuje relaks w tropikach. Doświadcz różnorodności morskiego życia i odkryj ukryte skarby rafy koralowej.
Deskscapes - Zamień swój komputer w ciepły kominek lub podwodny świat.
F1 Racer 3D - Fantastyczne obrazki oraz realistyczne dźwięki.Wygaszacz ekranu w wersji 3D dla wszystkich fanów Formuły 1.
FireFlower Screen Saver 1.62 - Trójwymiarowy wygaszacz ekranu, który symuluje na naszym pulpicie barwne eksplozje kolorowych fajerwerków. Wygaszacz po poprawnej pracy wymaga karty graficznej wspierającej tryb OpenGL. Program po angielsku, freeware.
Fourpeaks - Wygaszacz przedstawia bajkową, zimową krainę, w miłych dla oka, pastelowych kolorach: z nieba, czyli z górnej części ekranu, spadają płatki śniegu.
Hancock Screensaver up by WarezMan - wygaszacz ekranu na temat filmu "Hancock"
Las - Spokojny, wielki las. Przyniesie Ci ukojenie i odpoczynek.
Nero - Vulkan, orginalny wygaszacz firmy Nero.
Plasma 3D - Fajny wygaszacz 3D
Radar - zamień swój pulpit w radar, na którym pojawiaja się cztery obrazy obiektów w regionie, symbolizujących hałas, cienie czy mapy.
Spirit Of Fire 3D - Wygaszacz 3D - plonacy ogien w kominku, trzask plonacego drewna, nastrojowa muzyka i... ramka na kominku, w która mozemy wkleic zdjecie bliskiej osoby (albo swoje).

Wygaszacze piwo

Wygaszacze piwo:
Carlsberg
EB Uklad
EB Grzanie
Warka Szron
Warka Puzzle
Warka Jak Powstaje
Warka Gwiezdne Niebo

Wygaszacze inne

Wygaszacze inne:
100 Flowers Screensaver
Alien
Alpha Galaxy 1024
Aquarium 3D Screensaver
Białe tygrysy
Błyskawice
Danio Screensaver
Delfiny
Dinosaurs 3D Screensaver
Efekty wody 3D Screensaver
Flower Screensaver
Garfield
Jum Dol 3D Screensaver
Kleinerfeigling Screensaver
Matrix
Nie dotykaj mojego komputera
Nokia Club Kasia
Nokia Fall
Popular Screensaver 2.0.3.16
Real Hipermarket 1
Real Hipermarket 2
Real Hipermarket 3
Setter Screensaver
Snoopy Dogg
Snow
Solar System 3D Screensaver 1.0
Space Plasma 3D Screensaver
Wbsamp Screensaver
Zodiac Clock 3D Screensaver 1.0

Wygaszacze