Gospodarka i biznes / Programy partnerskie

Chomikuj
Opis: Chomik to Twój przyjazny dysk internetowy. Przechowuj na nim za darmo muzykę, filmy, dokumenty i inne pliki. W łatwy sposób udostępniaj je wszystkim znajomym! Stwórz piękne albumy zdjęć, wyhoduj własnego Chomika i zacznij zarabiać.
Zapisz się: www.chomikuj.pl

Czas na Ebiznes
Opis: Setki stron www przynoszą zyski osobom, które nie są mądrzejsze od Ciebie, ale wiedzą jak robić biznes w Internecie. Jeśli Twoja strona www zarabia więcej niż 5000 złotych miesięcznie, nie zapisuj się - nie zainteresuje Cię darmowa wiedza o marketingu internetowym.
Zapisz się: www.cneb.pl

ESC Partners
Opis: ESC Partners to prawdopodobnie największy w Polsce Program Partnerski, pozwalający właścicielom stron internetowych zarabiać na sprzedaży blisko 150 tysięcy różnych produktów i usług. Książki, meble, komputery, prezerwatywy, kwiaty, drukarki, porcelana, telefony, ebooki, szkolenia, torby, bilety, płyty CD, systemy CMS i tysiące przeróżnych produktów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, zaczniesz promować w sieci i wreszcie zaczniesz na tym zarabiać!
Zapisz się: www.escpartners.pl

mBank.net.pl Program Partnerski mBanku
Opis: Wszyscy kiedyś muszą założyć konto, kupują różne usługi bankowe czy też ubezpieczeniowe. Zacznij polecać mBank oraz jego produkty na blogu czy stronie internetowej i zarabiaj realne pieniądze.
Zapisz się: www.mbank.net.pl

Złoty Program Partnerski
Opis: Osiągnij sukces w trzech prostych krokach: zarejestruj się za darmo. Pomagaj ludziom i popieraj pozytywne wartości. Zarabiaj pieniądze i osiągnij osobisty sukces.
Zapisz się: www.zlotemysli.pl