| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego |
Serwis Clipperra

SERWIS W TRAKCIE PRZEBUDOWY I AKTUALIZACJI - NIEKTÓRE LINKI MOGĄ BYĆ CHWILOWO NIEAKTYWNE
ZAPRASZAMY WKRÓTCE

Wyszukiwarka Clipperra
Serwis Clipperra
Katalog Firm
Dodaj firmę
Serwis Clipperra
Aktualizuj / Dodaj firmę
Gospodarka i biznes
Dodaj przetarg
Ogłoszenia Drobne
Dodaj

Serwis Clipperra Serwis Clipperra / Dzieci / Bajki / Auta Opowieści Złomka - A cars Toons Mater's Tall Tales


Aktualny pakiet plików? Kliknij tutaj>>>

Klikajac na miniaturkę lub link bezpłatnie pobierzesz bajkę w wersji z polskim lektorem lub z polskim dubbingiem.


Auta Auta Opowieści Złomka A cars Toons Mater's Tall Tales

Auta Opowieści Złomka / A cars Toons Mater's Tall Tales
Seria opowiada o przygodach Złomka i McQueena znanych z filmu Auta. W każdej historyjce Złomek opowiada McQueenowi pewną historię, która mu się przydarzyła. Kiedy Zygzak upewnia się, czy przygoda przyjaciela faktycznie miała miejsce, ten odpowiada "przecież też tam byłeś" i kontynuuje opowieść, wplątując w nią McQueena.

01. Ogniomistrz / Rescue Squad Mater
Złomek jest strażakiem, którego zadaniem jest uratowanie Zygzaka McQueena z płonącego budynku. Po udanej akcji przewozi rannego do szpitala, gdzie wychodzi na jaw, że Złomek jest również doktorem.

02. Kaskader / Mater The Greater
Złomek jest kaskaderem, który ma za zadanie przeskoczyć długi ciąg samochodów. Ostatecznie jednak tylko po nich przejeżdża. Później został zaangażowany do innych zawodów. W niektórych konkurencjach towarzyszy mu również Zygzak McQueen.

03. Matador / El Matedor
Złomek jest matadorem znanym jako El Złomero. Walczy z bykami za pomocą czerwonej płachty, przyciągając uwagę pięknych dam. Wkrótce okazuje się, że praca matadora nie jest tak prosta jak się wydaje i Złomek wpada w kłopoty.

04. Niezidentyfikowany Złomek Latający / Udentified Flying Mater
Złomek spotyka tajemniczy obiekt latający zwany Uniem, który zostaje jego nowym przyjacielem. Wkrótce statek kosmiczny zostaje porwany w celach badawczych. Złomek wykorzystując moc latania, której nauczył go Unio, postanawia uratować przyjaciela.

05. Monster Truck Mater
Złomek jest profesjonalnym wrestlerem, począwszy od amatora, a skończywszy na tytule mistrza świata zawodów wrestlerów. W pokonaniu największego z przeciwników pomaga mu Zołza McKrzyk (Zygzak McQueen).

06. Ciężki kawałek metalu / Heavy Metal Mater
Złomek śpiewa w garażowej kapeli. Następnie jego grupa robi koncert, a potem nagrywa płytę. Swoją kapelę nazywają "Kawał Ciężkiego Metalu". Okazuje się, że Zygzak występował razem z nimi.

07. Japoński Złomek / Tokyo Mater
Złomek holuje japoński samochód. Kiedy dojeżdża z klientem do Tokio zostaje wyzwany na wyścig. Zwycięzca zostanie "Królem Driftu", a przegrany idzie na złom. Złomek zostaje zaatakowany przez ninja. Zygzak pomaga Złomkowi atakując napastników i pokazując mu skrót.

08. Złomek W Pełni / Moon Mater
Złomek jest pierwszą ciężarówką na księżycu. Jego misją jest ocalenie Impala XIII i sprowadzenie go na Ziemię. Do Złomka dołącza również Zygzak McQueen i razem stają się bohaterami.

09. Złomek Na Tropie / Mater Private Eye
Złomek jest prywatnym detektywem, badającym sprawę podrobionych opon, gdy w jego życie wkracza Tia. Zleca Złomkowi odnalezienie swojej siostry Mii, która została porwana. Złomek poszukuje wskazówek, aby odnaleźć przestępców. Porucznik Zygzak McQueen postanawia pomóc Złomkowi, aby ukarać winnych zbrodni.

01. Złomek i Błędny ognik / Mater And the Ghostlight
Złomek straszy wszystkich mieszkańców Chłodnicy Górskiej. Mieszkańcy postanawiają dać mu nauczkę i opowiadają mu o Błędnym Ogniku – zjawie, która rozkręca samochody. Złomek boi się. Gdy wraca do garażu, o jego hak Zygzak oraz Guido zaczepiają niebieską lampkę. Złomek myśli, że to Błędny Ognik i ucieka z garażu. Gdy dowiaduje się prawdy, samochody wymyślają kolejny plan.

Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>


Web Informer Button